Сільві Блюм (Sylvie Blum) прийшла у модну індустрію на початку 1990-х. Як модель. І досягла значних успіхів на цій ниві, працюючи з провідними фотографами світу.
У тому числі з Гюнтером Блюмом, одним із найкращих майстрів еротичної фотографії, багато робіт якого стали класикою цього жанру.
Прекрасна австралійка стала не лише моделлю Блюма, а й музою, дружиною. А також товаришем по роботі, оскільки азарт і наснагу чоловіка на знімальному майданчику не могли не заразити Сільві, яка завжди тяжіла до творчості.
Вона допомагала та навчалася працювати з кадром, зі світлом, з експозицією, з фототехнікою. Перші самостійні роботи колишньої моделі знайшли гарячу підтримку її наставника.
Все було чудово. Але Гюнтер зненацька помер, і це розбило серце його коханої.
Щоб змінити обстановку, Сільві вирішує переїхати до Америки та робити самостійну кар’єру. Їй вдалося блискуче реалізувати цей намір, вона продуктивна та популярна, проводить виставки та видає книги.
Роботи Сільві Блюм продаються, зокрема, на аукціоні Christie’s. Наслідуючи творчий стиль чоловіка, за допомогою камери фотограф виявляє гармонію тіла. Її знімки завжди виразні, чуттєві, інколи провокаційні.
Здавалося б, у людині фізично нічого не змінилося від створення світу, і що нового можна про неї сказати візуальними образами? Та ще й з огляду на те, стільки художників намагалося відобразити людську природу. І яких!
Але Сільві Блюм вдається своєю творчістю ілюструвати прописну істину – Non est terminus ad perfectionem (немає межі досконалості). Вважають, що це слова належать Сократу, який характеризував для своїх учнів освітній процес.
Яким чудовим був би світ, якби ми залишалися учнями все життя, прагнучі вдосконалення!