Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Музика

Музичне відео-казка від гурту Go_A

Гурт Go_A презентував музичне відео-казку “Dumala”.

Відео являє собою рухому стрічку, немов склеєну зі сторінок книжки з картинками. Текст у книжці – англійською мовою. Поєднання стильних ілюстрацій та жвавої української танцювальної музики – чудове представлення нашої культури!

“Жила-була дівчинка, яка дуже хотіла бути щасливою. Існувало повір’я, що народитися в середу – дуже погана прикмета. Так сталося і з нашою дівчинкою, тому люди намагалися переконати її, що через її невезіння неможливо бути щасливою. “Щоб бути щасливою, треба мати багатство, славу, міцне здоров’я, великий будинок, багатого чоловіка і неземну красу!” – говорили вони. Цей список був нескінченним, тому що кожен бачив “щастя” в дивних речах.
“Це не справжнє щастя!” – говорила дівчина, але ніхто не хотів її слухати. Люди навколо вважали її легковажною і дивною. І одного разу дівчинка помітила, що люди, які вчать її про щастя, самі нещасливі. Вони мали багатство, славу, великий будинок, але їхні очі були сумними та байдужими. Ці люди не бачили краси навколишнього світу, але завжди знаходили причини для смутку. Посмішка дівчини тільки злила їх.
Одного разу пролунав гучний грім, який розбудив людей, і вони зрозуміли, що наближається щось погане. Люди злякалися, і деякі з них побігли геть, намагаючись забрати все, що вони заробляли все своє життя. Інші люди були в паніці, бо не могли вибрати, що для них найцінніше, а що треба забрати. Дівчинка бачила, як небезпека підступає все ближче і ближче, але була спокійна. Найціннішим у її житті була любов до своєї землі та рідного дому.

Раптом вона помітила хоробрих людей, які намагалися зупинити темряву, поки не стало надто пізно. Це були люди з сильним духом, вони не могли дозволити злу завоювати весь світ, тому обрали боротьбу. Дівчинка вирішила залишитися і світити тим сміливцям, які йшли вглиб темряви. Вона допомогла їм відчути, що вони не самотні та хтось чекає на них вдома.

Того дня всі зрозуміли, що біда не питає, чи ти багатий, чи якої ти породи. Нещастя приходить як випробування, і від того, як ми його пройдемо, залежить наше майбутнє. Лише коли стемніє, можна побачити тих, хто вміє світити.

Тим, хто не втік”.

Музика: Катерина Павленко, Тарас Шевченко, Артем Єфімов
Слова: Катерина Павленко
Продюсер: Артем Єфімов
Мікс: Артем Єфімов
Мастеринг: Артем Єфімов

Арт: Фахад Ібне Кабір, Idiotmotion studio
Анімація: Фахад Ібне Кабір, Idiotmotion studio
Постпродакшн: Олексій Радченко
Дизайн обкладинки: Олексій Радченко

STREAM NEW SINGLE “DUMALA”