Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно Музика

«Танець пінгвіна» – спеціальна версія від фронтмена гурту O.Torvald Жені Галича

Топові українські виконавці записали 16 кавер-версій хітів легендарного Кузьми Скрябіна для пригодницького роудмуві «‎‎Я, “Побєда” і Берлін», створеного  за мотивами однойменної книги Кузьми Скрябіна. Фільм стартував в прокаті 14 березня.

Музикант, фронтмен гурту O.Torvald Женя Галич взяв участь в роботі над музичною складовою фільму «Я, «Побєда» і Берлін»  – це саме його неймовірний голос лунатиме під час сцен,  в яких виконавець головної ролі Іван Бліндар співатиме зі сцени.  Для виконавця це була не проста робота, адже для запису треку «Танець пінгвіна» йому навіть довелося змінити свій природний тембр голосу і відступити від звичного стилю виконання.

Женя Галич: «Коли мені запропонували озвучити головного актора в музичних номерах фільму, я погодився і зробив так званий «дубляж» його співу. Сподіваюся, вийшло як треба.

Я записав  трек «Танець пінгвіна», але хочу зазначити, що той варіант, який лунає у фільмі – це не зовсім моя інтерпретація пісні, адже ми її граємо набагато «жорсткіше» на концертах. Попри це, впевнений, що обидві версії варті уваги!»

Прослухати трек

Музика: Андрій Кузьменко

Слова: Андрій Кузьменко

Аранжування:  ТОВ “УПХ” (UPHub)

Виконання:  виробник фонограми ТОВ “УПХ” (UPHub), Женя Галич

“‎‎Я, “Побєда” і Берлін”— історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ.

Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Інформаційні партнери: Благодійний фонд ім. Кузьми Скрябіна, радіогрупа TAVR MEDIA та радіостанція Radio Roks, музично-розважальний телеканал M1.