Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Враження Кіно

“Довга Доба”: Щоб ніхто і ніколи не переінакшував нашу історію

У 10 річницю Революції Гідності та Свободи, 21 листопада, у Національному музеї історії України у Другій світовій війні, що знаходиться у будівлі Батьківщини матері, відбувся закритий допрем’єрний показ довгоочікуваного документального проєкту Алана Бадоєва та 1+1 Україна “Довга Доба”. До створення кінострічки долучилися 12 тис українців, які фільмували російські злочини на свої телефони, аби світ міг побачити та запам’ятати ціну, яку платить Україна за своє існування.

Показ розпочався з хвилини мовчання, а на фінальному саундтреку гості довго аплодували стоячи. Люди виходили із зали зі сльозами на очах та ділились один з одним своїми емоціями. В холі були представлені світлини з кадрами фільму та стенд з розбитими мобільними телефонами, які українці надсилали через волонтерів, аби задокументувати частинку власної історії, яку вже неможливо буде переписати.

У своєму інстаграм співак Макс Барських поділився враженнями від прем’єри:

Вчора я відвідав допрем’єрний показ документального фільму Алана Бадоєва та 1+1 Україна «Довга Доба».

Перед кінопоказом Алан промовив слова, якими я хочу поділитися з вами: “Цей фільм – це свідчення, і він зроблений для того, щоб ніхто і ніколи не переінакшував нашу історію, і не зміг сказати, що було якось по-іншому”.

Це важливе нагадування про те, чого не варто забувати в нескінченному потоці інформаційного шуму, в якому нам доводиться жити.

Я рекомендую кожному подивитись цю документальну картину, коли вона вийде на великому екрані у лютому наступного року.

Дякую команді фільму за пропозицію написати саунд-трек до нього. Для мене це велика честь.

Дуже символічно, що показ відбувся 21 листопада – у День Гідності та Свободи. Саме про це фільм “Довга Доба”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Max Barskih | Макс Барських (@max_barskih)