Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Враження Театр

“Кабаре”: Радісне сидіння на пороховій бочці

У Молодий Театр  на премʼєру постановки Олени Коляденко «Кабаре» зібралися усі найбагатші, або найтранжирніші, найкрасивіші, або найексцентричніші, виховані й елегантні, або шумні й подекуди навіть бикуваті гості.

Я люблю дивитися премʼєру в перший день показу, насолодитися першою кровʼю, так сказати.

Костюми блискучі, тут постаралися талановита художниця Dariia Bila, а також наші улюблені українські бренди: SHUR SHUR, FROLOV, 𝖳.𝖬𝖮𝖲𝖢𝖠, Kachorovska. Танці у захоплюючому стилі хореографки та режисерки Олени Коляденко. Актори, балет FREEDOM PHYSICAL THEATRE, оркестр Дмитра Саратського, макіяж, зачіски — усе доповнює інше і атмосфера панує феєрична. Приємно, коли збирається такого рівня команда і працює над чимось гучним, масштабним. Що це, як не мрія?

Сюжет та гра акторів викликає відчуття не просто безтурботного, а навіть дуже радісного сидіння на пороховій бочці. У принципі, це те, що багато хто, в контексті війни, відчуває і в реальному житті. Закінчення натякає нам на досить трагічний кінець героїв без зайвого драматизму.

Усі глядачі улесливо, в один голос, кажуть, що це неймовірна вистава — я не люблю глядацькі відгуки, вони завжди однакові й перебільшено позитивні, але в даному випадку я повністю погоджуюся та приєднуюся! Та хто вірить глядачам? Але якщо в нас немає експертної критики, то кого лишається слухати?

У будь-якому разі, вистава вартує своєї ціни, хоча, тут як і з весіллям… Якщо у вас такої суми немає, кредит брати я б не радила. З іншого боку, якщо кредит візьмете — ця вистава, як і весілля, назавжди залишиться яскравою плямою у ваших спогадах.

MRS.ZHYLINA