Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

4 українських документальних проєкти відібрали для участі у міжнародній галузевій події CPH:FORUM

4 українських документальних проєкти відібрали для участі у міжнародній галузевій події CPH:FORUM, що відбудеться у Данії. Про це повідомляє Український кіноінститут.

«Стрічка часу» Катерини Горностай (робоча назва) – мозаїчний портрет шкільних буднів 2023-2024 років. Головними героями/героїнями фільму стали вчителі та учні.

«Блакитний светр з жовтою діркою» Тетяни Ходаківської змішує документалістику та анімацію, щоб розповісти історію трьох дітей, які пройшли російські табори з перевиховування.

«Поромник» Павла Дорогого стежитиме за 16-річним Данилом, який переправляє людей на поромі через зруйнований міст у 50 кілометрах від Харкова. Хлопець мріє стати професійним каякером, але війна вносить свої корективи.

«Між дивних кордонів» Сабіни Асадової та Міри Оєторо – це кінематографічна подорож Сабіни до Придністров’я, де вона виросла і де досі проживають її батьки.

CPH:FORUM – це частина індустрійної платформи одного з головних документальних кінофестивалів світу – CPH:DОX (Копенгаген). Вона збирає проєкти, які шукають фінансування, а також partners in crime – копродюсерів. Цьогоріч на CPH:FORUM представлено 46 проєктів з 36 країн.

Повний список та короткий опис проєктів