Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

Фільм “Уявний друг” – трейлер та цікаві факти

Трейлер фільму “Уявний Друг” став єдиним трейлером не мейджор-студії серед “золотої підбірки” в найдорожчому рекламному блоці американського “СуперБоула”.

“Супербоул” – фінальна гра сезону в американському футболі – щорічно приваблює сотні мільйонів глядачів, роблячи його ключовим для рекламної індустрії.  Через величезну аудиторію та надвисоку вартість реклами, що сягає близько 7 мільйонів доларів, до рекламного блоку потрапляють трейлери найочікуваніших премʼєр.

Цього року глядачі мали можливість переглянути 14 трейлерів — 13 від студій-гігантів Universal (6), Disney (4) та Paramount (3), та один трейлер від студії Lionsgate.

Разом фільмом “Уявний друг” цього року презентували трейлери “Дедпул 3”, “Панда Кунг-Фу 4”, “Думки навиворіт-2” та “Королівство планети мавп”.

Трейлер, що був представлений під час “Супербоулу”:

Фільм “Уявний друг”, який в Україні представлятимуть Green Light Films, вийде в український кінопрокат вже 7 березня, одночасно зі світовою премʼєрою.

Жінка повертається до будинку, де зростала, і дізнається, що уявний друг з її дитинства насправді дуже реальний і дуже незадоволений тим, що вона його залишила.

Трейлер (українською):

Студії: LIONSGATE (Голодні ігри, Хижа у лісі), BLUMHOUSE productions (Сіністер, Астрал, Пʼять ночей у Фредді)

Оригінальна назва: IMAGINARY

Жанр: містичний хоррор

Режисер: Джефф Водлоу (Острів фантазій, Правда або дія)

У ролях: Betty Buckley, DeWanda Wise and Matthew Sato

Фільм адаптовано для людей з вадами слуху та зору.