Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

Прем’єра мінісеріалу «Моє кіно»

24 лютого о 21:00 на телеканалі «Дім відбудеться прем’єра серіалу «Моє кіно» режисера Сергія Сторожева. Серіал знято за підтримки держави.

Головна героїня Саша – майстерна кондитерка. Її колишній чоловік Даня – талановитий кіносценарист. Вони були дуже красивою парою, але не змогли пережити спільну втрату, і це зруйнувало їхній шлюб. Даня вважається зниклим безвісти під час волонтерської поїздки на фронт. Сашину кав’ярню зруйнували уламки російської ракети. Коштів на ремонт у дівчини немає, тож вона вирішує пристати на пропозицію продюсера телеканалу, для якого колишній чоловік писав сценарій, і закінчити роботу. Тим більше, що за документами Саша – законна співавторка Дані. В руках у головної героїні опиняється ноутбук чоловіка і його записки про їхнє спільне життя, про яке він мріяв зняти фільм. Дівчина починає розуміти, наскільки все у їхніх стосунках було інакшим, ніж їй здавалось. Так її минулий біль перетворюється на рядки сценарію нової історії кохання.

Серіал «Моє кіно» став одним з переможців мистецького конкурсу на виробництво серіалів та фільмів сучасної тематики, який провело державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України» у 2023 році. Головні ролі у стрічці зіграли Катерина Кузнецова, Катерина Варченко, Костянтин Октябрський, Олександр Піскунов та Євген Овчаров.

«Це історія кохання, що повертає до життя. Зараз кожному з нас так важливо вірити у перемогу, у те, що життя переможе. Тільки з вірою у серці ми пройдемо цю війну», – коментує Костянтин Октябрський.

Режисер Сергій Сторожев наголошує, що «стрічку «Моє кіно» треба обов’язково дивитись, щоб нагадати собі, що ніколи не треба зупинятись, треба жити і вірити в дива».

Виробництвом картини на замовлення ДП “МПІУ” займалося ТОВ «ЕНЕРДЖІ ФІЛЬМ ПРОДАКШЕН». Сценарист Сергій Войтович.

Дивіться серіал «Моє кіно» в ефірі та на сайті каналу «Дім» 24 лютого о 21:00.

Як повідомлялось раніше, у 2023 році за підтримки держави було знято великий пакет серіалів, фільмів, документальних проєктів, які відображають реалії українського сьогодення.  У січні на телеканалі СТБ та на YouTube-каналі «Дім» відбулась прем’єра ліричної комедії «Новорічна шкереберть», яку відразу потрапила на перші місця у трендах українського сегменту YouTube та зібрала кілька мільйонів переглядів у діджитал і на ТБ.  24 лютого на каналі «Дім» відбудеться прем’єра серіалу «Сховища. Вісім історій», який розповідає історії, що ніколи б не сталися, якби повітряна тривога не звела їхніх героїв разом в укритті; а телеканалі 2+2 та на YouTube каналу «Дім» – прем’єра гостросюжетний серіал “Друзі”. 18 березня на телеканалі “ТЕТ” відбудеться прем’єра серіалу “Зозулі“.