Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Враження Кіно

“Догмен”: просто God для dog!

Догмен – один із тих фільмів, коли сюжет настільки затягує, що не хочеться пропустити жодної секунди.

Люк Бессон вміє знімати кіно, яке зачіпає найболючіші теми та пробуджує найсвітліші почуття. Герой фільму – людина із сильним духом. Фізичні вади не заважають йому досягти своїх цілей. Він був не просто обділений любов’ю з дитинства. Він пережив моторошний кошмар, був зраджений і покалічений найближчими людьми. Але прийнятий тими, кого захищав із ризиком для свого життя – собаками. І фактично став ватажком собачої зграї. Він просто God для dog!

Добрі люди й обставини дозволили розкритися його феноменальному акторському таланту. Він виявився неймовірним майстром перевтілення! Сцени з його виступами просто заворожують. До речі, Калеб Лендрі Джонс, який виконує роль Догмена, настільки яскравий і харизматичний актор, що з’являється бажання подивитися й інші фільми з його участю.

У деяких моментах фантазія Люка Бессона зашкалює, і глядач розуміє, що тут казка-казка, але як гарно все подається! Є сцена, де ви напевно згадаєте комедію “Сам удома”. Щоправда, вона не така кумедна. Цей фільм про кохання і про біль, про перешкоди та можливості. А наприкінці буде настільки зворушлива сцена, що навряд чи ви втримаєтесь від сліз.

Наталія Кряж