Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

Серіал “Перевізниця” вже можна подивитися онлайн!

25 лютого в ефірі телеканалу СТБ відбулася довгоочікувана прем’єра першого українського європейського серіалу “Перевізниця”. Серця українців, як завжди, підказали правильний шлях. 

Завдяки вибору глядачів, “Перевізниця” увійшла в топ-3 лідерів дня серед програм усіх телеканалів. “Перевізниця” стала лідером по аудиторіях 4+ вся Україна, 18+ вся Україна та жіночій аудиторії 18+. Охоплення по аудиторії 4+, міста 50+ – майже 1,3 млн. Рейтинг прем’єри становив 2,3, частка 8,6 (аудиторія 18-54, міста 50+). А на вирішальних моментах фінальної серії частка сягнула 11,6.

Історія психологині Лідії, яка з першого дня повномасштабної війни вирішує залишитись в Україні і стати перевізницею для інших людей, не залишила байдужим жодного глядача. Так само відгукнулися українцям особисті історії попутників Лідії, яких війна змусила робити непростий, але чесний вибір:

“Цей серіал заслуговує на всі найвищі нагороди в галузі кіно і ТБ! Велике щастя, що українці навіть під час війни можуть знімати настільки якісний продукт”.

“Плачу… Кожна історія дуже знайома, бо подібне проживали мої близькі люди”.

“Дивлюсь на одному диханні. Дуже гідний та щемкий серіал”. 

“Настя Карпенко неймовірна акторка. Вона не грає, а ніби живе в кадрі. Враження, що вона і є тією самою перевізницею”. 

“Дуже важливий серіал, особливо те, що його побачить Європа”, – ділилися враженнями глядачі в коментарях.

“Дякую всій українській аудиторії за вибір “Перевізниці” і дякую команді серіалу за цю надзвичайну, якісну роботу та історію, яка точно стане не тільки українською, а і європейською гордістю”, – Олександр Богуцький, СЕО Starlight Media.

Нагадаємо, 10-серійну драму “Перевізниця” створено Starlight media у партнерстві з легендарною кінокомпанією Gaumont та партнерами-мовниками Франції, Німеччини, Швеції, Норвегії, Данії, Ісландії, Фінляндії, Швейцарії. Напередодні міжнародної прем’єри глобальний дистриб’ютор “Перевізниці” Beta Film оголосив про продаж серіалу в Японію, Латвію, Словаччину та Чехію.

Українська європейська драма висвітлює емоційні та соціальні наслідки війни на українців, поєднуючи особисті історії героїв серіалу з кінематографічною автентичністю для підкреслення стійкості та незламності людського духу. Тим важливіше, що її побачить міжнародна аудиторія.

Наразі перші 5 епізодів “Перевізниці” вже доступні для перегляду в Німеччині, Франції, Швеції, Швейцарії, Австрії, Ісландії та Данії. Попереду прем’єри в Японії, Фінляндії, Латвії, Чехії і Словаччини, а також нові ефірні покази у Франції та Німеччині.

Україна першою побачила одразу всі 10 серій. “Перевізниця” вже доступна для перегляду на ютуб каналі СТБ в оригінальній озвучці.  В ефірі СТБ серіал вийшов повністю дубльованим українською.

Посилання на плейлист

Виробництво — Starlight Production, Gaumont

Дистриб’ютор — Beta Film

Автор, шоуранер та режисер-постановник — Євген Тунік

Оператор-постановник серіалу — Володимир Іванов

Виконавчий продюсер — Євген Шегай

У головній ролі – Анастасія Карпенко

Головний саундтрек серіалу – пісня «Інше місто» гурту Dakh Daughters.