Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

3 березня – телевізійна прем’єра фільму «Присвячення Єві»

У неділю, 3 березня, о 20:30 на телеканалі «Дім» відбудеться телевізійна прем’єра фільму режисера Сергія Сторожева «Присвячення Єві». Вперше стрічку було презентовано на Одеському міжнародному кінофестивалі у 2023 році.

Цю картину режисер і сценарист Сергій Сторожев знімав під час повномасштабного вторгнення: «Ми почали підготовку до зйомок у березні 2022 року, коли ще більша частина Київської області була в окупації. Але ми зрозуміли, що рано чи пізно буде інформаційний вакуум та вакуум на емоції, яких люди будуть потребувати. Його треба було чимось заповнювати. Тим паче зараз, коли велика частина кінематографістів вступила до лав оборони, інші, які не на фронті, повинні фіксувати події, що відбуваються в країні».

За сюжетом картини, провінційний журналіст приїжджає до відомого письменника і Нобелівського лауреата писати інтерв’ю про його новий роман. Поступово їхня розмова розкриває цілу низку таємниць, які пов’язують цих двох чоловіків з однією жінкою. Головні ролі у стрічці зіграли Стас Боклан та Дмитро Суржиков.

Ідея фільму побудована на основі відомої пʼєси Еріка-Емманюеля Шмітта “Загадкові варіації”, яка була створена 1995 року спеціально для бенефісу Алена Делона.

«Присвячення Єві» — це камерна історія. Два актори, одна локація. У цьому фільму на перший план виходять історія, гра акторів і зміст, який хоче донести автор до глядача. Картина створена таким чином, щоб телеглядач відчув себе прихованим спостерігачем за подіями», – прокоментував режисер фільму Сергій Сторожев.

Трейлер

Виробник стрічки Ukrainian Producers Hub.

Режисер-постановник: Сергій Сторожев

Оператор-постановник: Євгеній Кирей

Продюсери: Юрій Артеменко, Ольга Пантелеймонова

Художник-постановник: Віктор Донцов

Автор сценарію: Сергій Сторожев