Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Музика

Руйнування зовнішніх бар’єрів: TANA презентує пісню “Free Yourself”

TANA представляє свій новий трек під назвою “Free Yourself”. Ця музична композиція запрошує слухачів на унікальну подорож всередину себе, закликаючи до звільнення від тягаря проблем та пошуку справжнього змісту життя.

У музичній композиції “Free Yourself” співачка розповідає, що часто ми намагаємося змінити зовнішні обставини, думаючи, що це призведе до нашого щастя. Однак із кожним пройденим кілометром у далекі країни, внутрішнє напруження зростає, нагадуючи про те, що справжнє звільнення знаходиться всередині нас самих.

“Коли нам здається, що проблема ховається у зовнішніх обставинах, це аналогічно, що брати валізу зі своїми страхами та переживаннями з собою до того місця, де здається, що на нас чекає справжнє щастя”, – ділиться своїми думками TANA.

Новий сингл “Free Yourself” закликає до зупинки, ретельного обстеження власних почуттів та усвідомлення того, що щастя не залежить від зовнішніх умов. Це заклик до свободи та прийняття себе такими, які ми є.

“Ми часто вважаємо, що наші проблеми приховані в навколишньому світі, і намагаємося втекти від них, змінюючи місце перебування. Однак справжня свобода приходить лише тоді, коли ми визволяємо себе від внутрішніх бар’єрів”, – коментує TANA.

“Free Yourself” – це інтроспекція, дослідження власних бажань та визволення від обов’язків, які перешкоджають насолоджуватися моментом. Не пропустіть можливість зануритися в унікальний звук TANA та відкрити для себе новий музичний вимір.

Нова композиція – це не просто черговий трек, це провідник до внутрішньої свободи та справжнього змісту життя. “Free Yourself” вже на всіх музичних майданчиках та на офіційному YouTube-каналі виконавиці.