Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Музика

Відкрився новий джазовий майданчик – JAZZ CLUB 43

5 березня у Києві відбулося відкриття студентського JAZZ CLUB 43.

У першому відділенні концертної програми виступили магістри-випускники Київської академії музики імені Рейнгольда Глієра. У другому – пройшла презентація нового альбому Ігора Закуса, завідувача джазової кафедри Київської академії музики імені Рейнгольда Глієра – I’m Alive. Разом із Ігорем Закусом (бас-гітара) на сцені були викладачі академії Віктор Павелко (саксофон), Денніс Аду (труба), Костянтин Івчук (гітара), а також Юрій Шепета (піано) та Дмитро Литвиненко (барабани). Завершився концерт джем-сейшном, в якому взяли участь студенти та викладачі академії, а також відомі джазові музиканти.

Частиною відкриття JAZZ CLUB 43 стала виставка джазової фотографії, більшість фото для якої надав Денніс Аду.

JAZZ CLUB 43 – студентський музичний клуб, який створився на базі джазової кафедри Київської академії музики імені Рейнгольда Глієра в оркестровому класі № 43.

Створення клубу розраховане на підтримку та розвиток студентів джазової кафедри, проведення концертів за участі викладачів та студентів кафедри, студентських академконцертів, заліків, екзаменів, звітних концертів, майстер-класів та творчих зустрічей.

Також у JAZZ CLUB 43 планується проведення студентських джемів за участі викладачів кафедри, відомих українських музикантів та джазменів з інших країн.

Крім регулярних заліків, академконцертів та екзаменів у JAZZ CLUB 43 відбуватимуться щомісячні джазові концерти із запрошеною публікою. Формат – два відділи по 45 хвилин. В першому відділі гратимуть студентські ансамблі, а в другому – викладачі джазової кафедри.

Всі події будуть безкоштовними, але бажаючі можуть надсилати грошові перекази на картку JAZZ CLUB 43, які підуть на розвиток клубу – придбання концертного обладнання, покращення інтер’єру тощо. Частина коштів буде спрямована на підтримку ЗСУ.