Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно Музика

KHAYAT презентував саундтрек і музичне відео до фільму «Я, «Побєда» і Берлін»

Український виконавець KHAYAT презентував кавер-версію пісні «Побєда-Транс», яка стала саундтреком пригодницького роуд-муві «Я, «Побєда» і Берлін» за мотивами повісті легендарного Кузьми Скрябіна. Довгоочікувана премʼєра картини в кінотеатрах відбудеться вже 14 березня.

KHAYAT не просто переспівав культовий трек, а наповнив його новими фарбами, і заміксував з особистим фірмовим звучанням!

«Кузьма Скрябін зробив величезний внесок не тільки у розвиток музичної індустрії в Україні, а і для розвитку національної свідомості, тому робота над його кавером для мене за честь. Головною задачею було зберегти цей безтурботний вайб і певну шаржовість автора, загорнувши їх у свій фірмовий фантик, якщо можна так сказати. Але разом з тим, це і відповідальність, бо, наприклад, переспівати всіма залюблений хіт це одна справа, а дати нішевій пісні друге життя це однозначний виклик. Спочатку я дійсно хвилювався, але зараз, чуючи коментарі близького оточення Кузьми, впевнений, що йому цей кавер би точно сподобався і це для мене найголовніший показник позитивного творчого результату», – каже KHAYAT.

Антон Пільноватих, режисер музичного відео, відомий співпрацею з багатьма топовими українськими артистами: «Головною фішкою стало «магічне» авто. Ми прагнули створити для глядача таку реальність, в якій він точно зрозуміє, чому за це авто колекціонер віддав новий мерс. Для KHAYAT це був доволі незвичний образ, але він впорався на всі 100%. Вірю, що ця пісня та відеоробота відгукнуться глядачеві і максимально занурять глядачів в атмосферу подорожі Кузьми».

Важливим етапом у створенні відео стала співпраця творців фільму і KHAYAT з великими гравцями бізнесу – мережею супермаркетів “Сільпо”, зокрема – з Радіо “Сільпо”, а також з давно відомою українцям глобальною технологічною компанією Mastercard. Ця потужна колаборація підтримує фільм, творці якого своєю чергою відраховують прибутки фільму, отримані від українських кінотеатральних зборів, у Фонд Кузьми Скрябіна для перемоги нашої держави.

Слухати трек