Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Музика

Максим Бородін: Музика – єдине, що допомогло мені не скотитися в прірву

В ексклюзивному інтервʼю проєкту СТБ “Неймовірна правда про зірок” з Григорієм Решетником та Надією Матвєєвою співак Максим Бородін розказав про складні відносини з найріднішою людиною та про тернистий шлях у шоу-бізнес.

До популярності він робив дахи, займався трохи пантомімою та грав у  дитячому театрі, де і познайомився з майбутньою дружиною Тасею, яка була його напарницею. У 2012 році Максим розпочав свою творчу карʼєру з виконання каверів на вулицях українських міст.

“Вулиця мені дала цей голос”, – зізнається Бородін.

Працювати артисту потрібно було навіть попри відсутність сил, бо він мусив піклуватися про свою сімʼю.

“Навіть коли мій голос охрип і не міг відновитися до такого ж чистого звуку, як 10 років тому, я не дозволяв собі не виходити співати на вулицю”, – визнає співак.

Це і подарувало в майбутньому особливий впізнаваний тембр. Зараз Максим успішний артист і тим важче повірити, через який біль і випробування прийшлось пройти музиканту у юності. Артист зізнається, що так і не пізнав, що таке справжня родина, бо у свій час його мати з головою поринула в кримінальний світ та мала проблеми з наркотичними речовинами, за що й опинилася за ґратами.

“Я кілька днів чекав, лежав на підлозі, а вона не приходила. Я знав, що мама завжди поверталася ввечері додому, а вона не приходила день-другий. Я мучився від того, що мені її не вистачає”, – згадує виконавець.

Разом з трирічною сестрою він залишився жити у тітки. Проте родинне тепло він, все ж  таки, частково відчув завдяки дідусю, який взяв на себе основну увагу і турботу про Максима. Оскільки артист не знав свого батька, дідусь посів у його житті особливе місце і замінив всіх. Відсутність батьків маленькому хлопчику нанесла неабияку травму, та один епізод з життя досі Максим згадує зі сльозами на очах.

“Коли я побачив, як інших дітей влітку батьки забирають  і везуть  на річку, я стояв осторонь і відчував тотальну самотність та відсутність такого щита як любов “, – згадує Максим.

Свою матір  виконавець зустрів у день випуску зі школи. Після повернення додому він побачив, як жінка мила підлогу і намагалася обійняти його.

“Руки відкрила для обіймів, а я став і стою, як вовченя. Вона каже: “Ти що, мене не обіймеш?”. Я відповідаю: “Ні!”. Розвернувся і втік”, – розповів Максим.

Втім, музикант знайшов у собі сили пробачити матері. Деякий час вони спілкувалися, але згодом все припинилося, оскільки його рідна людина стала зловживати алкоголем.

 “Музика – єдине, що допомогло мені не скотитися в прірву”, – згадує Максим.

Наразі Максим Бородін веде активну волонтерську діяльність та бере участь в благодійних концертах.

Як романтик з гітарою змусив всю країну повірити в найпрекрасніше почуття у світі – дивіться в інтерв’ю проєкту «Неймовірна правда про зірок» на YouTube-каналі СТБ: