Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

Прем’єра серіалу «Курс щасливого життя». Знято за підтримки держави

У понеділок, 8 квітня, о 21:00 на телеканалі «Дім» відбудеться прем’єра першої серії драматичного серіалу «Курс щасливого життя». Серіал знято за підтримки держави.

«Курс щасливого життя» став одним з переможців мистецького конкурсу, який провело у 2023 році ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України». У центрі сюжету – історії слухачів курсу практичної психології викладачки Інституту психології Тетяни Крутько. Потрапити до неї на навчання – мрія багатьох студентів, адже Крутько – найкраща у своїй сфері. Як справжній профі, вона любить вирішувати важкі завдання та “лікувати” безнадійні випадки. А також – ламати стереотипи, змінювати форму мислення і навчати майбутніх колег на прикладах з реальної практики. Зубріння за підручниками, у розумінні Тетяни –  доля дилетантів. Завдання курсу – навчити слухачів основ практичної, дієвої психології, тому що це перший крок на шляху до вирішення будь-яких життєвих проблем.

«В часи війни ми всі єдині в спільному горі і випробуваннях. Проте кожна людина по-своєму проживає цей досвід і стикається з різними ситуаціями, який накладають певний відбиток на нашу психіку. Захисною реакцією організму можуть бути різні стани та прояви, і дуже важливо розуміти, що не варто залишатися наодинці зі своїми проблемами. Потрібно говорити про те, що з вами відбувається, звертатися до спеціалістів, які зможуть допомогти пережити той чи інший трагічний досвід. І навіть якщо людина безпосередньо не стикнулась з жахливими подіями, це не означає, що з нею все добре, що ця війна ніяким чином не зачепила її психіку», – розповідає Анна Грець, скрипт-супервайзерка картини.

Слухачами відомої психологині стає група студентів, які є ідеальним зрізом нашого суспільства. Кожна лекція присвячена окремій проблемі і окремій історії. Головну роль у новому серіалі виконала актриса Ірина Авдєєнко.

Драму «Курс щасливого життя» виробництва ТОВ “ФРЕНДС ПРО” “МАМАС ПРОДАКШН” знято на замовлення державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» (ДП «МПІУ»).

У ролях: Ірина Авдєєнко, Дмитро Рибалевський, Борис Георгієвський, Артемій Єгоров, Кіра Саяпіна, Наталія Плохотнюк, Анастасія Свиридова, Костянтин Михно, Микита Слободенюк, Ганна Розтальна, Михайло Кришталь, Дар’я Баріхашвілі, Володимир Гончаров, Олеся Зінченко, Костянтин Октябрський , Сергій Скляренко, Євген Єфремов, Олена Тимкова, Роман Мацюта, Вадим Лисяний, Інна Мірошниченко, Валерія Фокін,  Михайло Співаковський та інші.

Режисер-постановник: Ганна Гресь

Оператор-постановник: Василь Сікачинський

Художник-постановник: Діана Тодоратьєва

Скрипт супервайзер: Анна Грець

Звукорежисер: Віктор Савін

Автор сценарію: Богдан Горбань

Композитор: Іван Шаповалов

Продюсер: Олексій Гончаренко

Серіал «Курс щасливого життя» виходитиме на каналі «Дім», також буде доступний на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ. За місяць його можна буде переглянути  на YouTube-каналі телеканалу “Дім”.