Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Музика

Бек-вокалістка MONATIK презентує свій перший сингл-сповідь «Бережи»

ANNEI ― екс-учасниця проєкту «Голос Країни» та бек-вокалістка MONATIK презентувала дебютний сингл «Бережи» і тим самим оголосила про сольний проєкт.

«Чому саме ANNEI? Я хотіла назватися просто своїм іменем, але воно в мене дуже розповсюджене, тому шукала різні його варіації. Десь кілька тижнів я точно витратила, вигадуючи, як би звучало краще. “ANNEI” несподівано прийшло мені в голову перед сном ― я буквально вже майже заснула і змусила себе прокинутися, щоб записати в нотатки» ― співачка про свій псевдонім.

ANNEI анонсує, що її проєкт несе багато сенсів, які будуть переплітатись між собою у піснях. Першою стала ніжна та лірична «Бережи», яку співачка з упевненістю вважає автобіографічною. У композиції відчувається тонка межа проблематики суспільства, де є місце брехні і бруду, але де водночас ми намагаємося зрозуміти свої вади та ставати кращими.

«Ця пісня ― опис мого внутрішнього стану. Мої болі і питання, мої прагнення і бажання, мої спостереження. Я в цій пісні одночасно хочу бути “до Бога ближчою”, ніби там щось незмінно святе, при цьому кажучи, що Він мінливий ― “сьогодні за, завтра проти”. Я хочу тягнутися до кращого, кажу “люди, скільки тут брехні”, одночасно знаючи, що і я серед цих людей, я і є ці люди. Це протиріччя, але в них є чесність і прийняття себе ― думаю, багато хто мене тут зрозуміє» ― ділиться ANNEI.

Сингл можна назвати своєрідною сповіддю, мантрою, де кожен матиме змогу рефлексувати на буденні життєві ситуації та стати на крок ближчими до чесності, насамперед, до себе. «Бережи» ― це історія, яка допомагає стати ближчими до власної суті та віднайти сенси, які ми підсвідомо шукаємо все життя.

Пісня доступна на всіх музичних платформах, а також на офіційному YouTube-каналі ANNEI.