Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

Олеся Жураківська: Я розуміла, що у мене починаються… психічні зміни

В ексклюзивному інтервʼю проєкту СТБ «Неймовірна правда про зірок» з Григорієм Решетником та Надією Матвєєвою акторка Олеся Жураківська розповіла про найболючіший досвід життя, свою найбільшу успішну авантюру в кіно та розкрила секрети формули щастя.

Олеся є однією з найуспішніших і найпопулярніших українських акторок. Глядачі СТБ люблять її за багато ролей, та особливо – за Павліну в серіалі “Кріпосна” та головну роль у воєнній драмі “Мама”. Дуже важко повірити, що акторка, яка має стільки успішних ролей і професійних нагород, йшла в цю індустрію несвідомо та пережила дуже важкий розрив через абʼюзивні стосунки.

Попри те, що Олеся знайшла своє щастя в улюбленій професії, вона відчула що таке гірке розчарування в коханні та відносини з тираном.

«Уже був такий край, коли я розуміла, що у мене починаються, мабуть, психічні зміни. Ніби я постійно пригнічую відчай, страх, супротив. У мене з’явилися такі думки, щоб просто покласти на нього подушку. І думаю, чи втримаю я цю подушку на обличчі. Потім думаю, Господи, про що я думаю» — розповіла акторка в інтерв’ю “Неймовірній правді про зірок”.

Саме на такі думки штовхали Олесю внутрішній біль та поведінка коханого. Відносини, в яких Олеся була як за камʼяною стіною в перший рік, згодом перетворились на справжнє пекло, ревнощі та абʼюз. Її перший чоловік був гарячої мусульманської крові. Олеся зізналась, що піти наважилась не одразу. На початку вона вірила, що любов здатна людину змінити. Але згодом зрозуміла, що це геть не працює. Єдиним способом втечі був варіант, щоб він сам сказав: «Іди».

«Мене врятувала моя мудрість, я довела ситуацію до такого, що він мені сказав сам «іди». В них така традиція, що в присутності родичів треба тричі сказати. Ну і він мені сказав тричі «йди». В той момент він залишив зі мною свого брата. Його брат був дуже хорошим, насправді й мій чоловік теж, мабуть, хороший, він психологічно скалічений. На його очах рідний батько бив мати та зробив її інвалідом. Мої рідні всі його дуже любили, але, коли дізналися правду, були шоковані», — згадує Олеся.

Єдиний хто підтримував Олесю в чужій країні — це брат її колишнього чоловіка.

«Юсуп мені сказав, що він радий, що я поїду від них і зможу нарешті стати щасливою. Він розумів, що ці стосунки — це муки. Мені було дуже приємно, що він це розуміє», — ділиться Олеся.

Акторка радить дівчатам та жінкам, які хоч раз стикалися з сумнівами та важкою ситуацією у відносинах, за жодних обставин не затримуватися у токсичних стосунках. .

«Не треба гаяти час, дівчата. Як тільки бачите, що не туди воно йде, виходьте з тих стосунків, себе бережіть, концентруйтеся суто на собі, будьте егоїстичними! Все у вас буде, ви будете щасливі!»,— зазначає акторка.

А також, Олеся Жураківська поділилася формулою щастя з журналісткою “Неймовірної правди” Мирославою Мандзюк.

«Формула щастя — це ніколи себе ні з ким не порівнюй. У Бога — ти, я, одна така. Немає іншої людини схожої на тебе. Це дуже важливо зрозуміти кожному. Раджу не звертати уваги взагалі, коли критикують, одна єдина, в тебе свій шлях і крапка. Не принижуй творця. Він кожного зробив унікального», — наголошує Олеся.

А також додає, що жодного разу в житті не конкурувала ні з ким.

«В мене часто питають, про конкуренцію. Я з впевненістю можу сказати, ну якщо це моя роль, вона буде моєю, а якщо це не моє, воно від мене піде. І хочу всім сказати хто займається творчістю, хто сам щось робить, ніколи не порівнюйте себе. Ми всі унікальні», — каже Жураківська.

Повне інтерв’ю «Неймовірна правда про зірок» з Олесею Жураківською на YouTube-каналі СТБ: