Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Музика

До дня Києва – Парад біг-бендів України

Вперше з початку широкомасштабного вторгнення у Національній філармонії України відбудеться знакова джазова подія, присвячена Дню Києва – V Парад біг-бендів України.

Формат було започатковано у 2016 році Всеукраїнською асоціацією джазових та естрадних оркестрів Національної всеукраїнської музичної спілки. Перші концерти пройшли у єдиній в Україні Школі джазового та естрадного мистецтва. Авторка та керівниця мистецького проєкту – Галина Макаренко-Дергунова.

У програмі заходу виступ двох музичних колективів:

Cherkasy Jazz Orchestra

Художній керівник та диригент оркестру Михайло Євтушенко – саксофоніст, бенд лідер, випускник славнозвісного University of Music & Performing Arts Graz, який підкорив своїм талантом Австрію та й усю Європу. До виступів з оркестром він запрошує знаних музикантів. Цього разу з ними гратимуть спеціальні гості, відомі джазові музиканти: блискучий піаніст з Одеси Олексій Петухов та відомий барабанник, композитор, викладач та засновник гурту Leonid Petkun jazz Group зі Львова – Леонід Петкун.

Джазовий оркестр Big Yellow Band

Керівник оркестру Антон Загородній – професійний бас-гітарист, композитор та аранжувальник.  Big Yellow Band – мало не єдиний незалежний та постійно діючий великий джазовий оркестр в Україні, заснований на базі єдиної в Україні Школи джазового та естрадного мистецтва. Яскрава візитівка колективу – жовтий колір, що додає концертам атмосферності та відчуття всеохопного позитиву.