Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Музика

Цікава колаборація від австралійського співака та україньского продюсера

“Falling” – композиція від австралійського співака, автора пісень і гітариста Jordan Grace, створена у співпраці з українським продюсером GLOVA.

GLOVA – проєкт українського музичного продюсера Мар’яна Глов’яка. У його портфоліо співпраця з багатьма відомими поп-виконавцями України, а також співпраці зі всесвітньо відомими артистами.

“Для мене честь працювати з артистом, який має багатомільйонні прослуховування та потужну фан-базу і таким чином презентувати світові Україну. Jordan Grace співпрацював з багатьма відомими виконавцями: Martin Garrix, Armin Van Buuren, Audien, Julian Jordan та іншими, а тепер у цьому переліку буде українське імʼя”, – ділиться GLOVA.

Проєкт GLOVAце про унікальність української музики, а його роботи відображають автентичність нашої культури через призму якісного сучасного саунду. А новий сингл “Falling” лише підтверджує це.

Літній вайбовий саунд, який прямо символізує палкі вечірні прогулянки та море. “Falling” доступна на всіх музичних платформах та на YouTube-каналі GLOVA.