Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

“Жіночий лікар. Нове життя”. Подробиці про другий сезон

“1+1 Україна” спільно з FILM.UA Group розпочали зйомки продовження одного з найпопулярніших серіалів про медиків “Жіночий лікар. Нове життя”. Премʼєру можна буде побачити вже на початку нового телесезону на “1+1 Україна”.

Перший сезон завершився тим, що акушер-гінеколог Михайло Гончар помирився з Оленою Руденко, але він не знає про її рішення стати бойовим медиком на фронті. Куди повернуть долі улюблених героїв серіалу – глядачі “1+1 Україна” побачать уже восени.

Відомо, що у другому сезоні Гончар продовжує свою роботу у столичному Науково-дослідному центрі акушерства та репродуктології. Стосунки з Оленою проходять нові випробування. Тим часом Андрій Балюк відчуває, що йому некомфортно у цивільному житті, тому він шукає можливості долучитись до медичної допомоги породіллям на прифронтових територіях.

До своїх ролей повернуться Андрій Ісаєнко, Тарас Цимбалюк, Олексій Нагрудний, Олександра Люта, Слава Красовська, Олександра Епштейн, Анастасія Цимбалару,  Ніна Набока, Олена Михайліченко, Анатолій Тихомиров, Людмила Курмель, Вікторія Клещенко-Пилипчук, Кирило Прокопчук, Ярослав Шахторін. Крім того, у другому сезоні на глядачів чекають і нові герої.  Хто ще з українських акторів доєднався до найпопулярнішого медичного серіалу, дізнаєтесь згодом.

Зйомки нового сезону проходять у спеціально побудованому павільйоні на FILM.UA, де створено справжню велику лікарню із сучасним медичним обладнанням.

Продюсерами серіалу від каналу “1+1 Україна” виступають: Олеся Пазенко, Інна Кондратюк. Шоуранерка: Юлія Міщенко. Режисер постановник: Андрій Колесник. Оператор постановник: Анастасія Гнуча. Художник постановник: Наталія Барташ. Художник гриму: Катерина Мелешко. Художник костюмів: Тетяна Бессарабова. Авторська група: Ольга Артюх, Марк Шпарбер, Сергій та Наталія Шевченко.

Нагадаємо, 1+1 media та FILM.UA Group об’єднали свої зусилля у складні часи задля розвитку українського кіно- та серіального виробництва. Медіагрупи уклали угоду про спільне виробництво серіалів і повнометражних фільмів у 2024 році.

Не пропустіть нові подробиці про другий сезон одного з найпопулярніших українських медичних серіалів “Жіночий лікар. Нове життя” на “1+1 Україна”.