Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

У списку номінантів “Золотої дзиґи” – серіал «Моє кіно», який уже можна подивитися онлайн

Українська кіноакадемія оголосила список номінантів на VIII Національну кінопремію “Золота дзиґа”. У номінацію «Найкращий серіал» увійшов серіал «Моє кіно» режисера Сергія Сторожева, який знято за державної підтримки.

«Моє кіно» – історія, яка говорить про те, як важливо рідним людям шукати порозуміння, бути відвертими  і йти назустріч одне одному за будь-яких обставин, адже ми живемо в  такий час, коли другого шансу може просто не бути. Серіал «Моє кіно», що став одним з переможців мистецького конкурсу на виробництво серіалів та фільмів сучасної тематики, знято на замовлення державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України».

Головні ролі у стрічці зіграли Катерина Кузнецова, Катерина Варченко, Костянтин Октябрський, Олександр Піскунов та Євген Овчаров. Режисер Сергій Сторожев, продюсер Кирило Бін.

Прем’єра серіалу відбулась  в ефірі телеканалу «Дім» 24 лютого. Наразі серіал доступний для перегляду YouTube-каналі «Дім», де він вже отримав 1 млн переглядів, та на платформі «Київстар ТБ».

Разом з драмою «Моє кіно» у номінацію «Найкращий серіал» увійшли серіали «Перевізниця» (продюсери Євген Тунік, Анастасія Батаєва-Докаленко, Людмила Семчук, Катерина Шевелюк, режисер Євген Тунік) та “Українські палаци. Золота доба-2” (продюсери Акім Галімов, Руслан Шаріпов, Станіслав Зурахов, режисерка Дарія Саричева).

Цьогоріч кінопремію «Золота дзиґа» вручатимуть у 23 номінаціях. Члени Кіноакадемії шляхом голосування визначать переможців у 21 номінації, рішенням Правління та Наглядової Ради Української кіноакадемії буде названо переможця в номінації “Відкриття року”. А володаря/володарку Премії за внесок у розвиток українського кінематографа визначить Національна спілка кінематографістів України (НСКУ). Кіноакадеміки сформували перелік номінантів на  з довгого списку, до якого увійшло 50 робіт. Лідером за кількістю номінацій став фільм “Ля Палісіада”, який представлений у 14 номінаціях. За ним йде стрічка “Довбуш”, у якої 13 номінацій, а замикає трійку лідерів фільм “Уроки толерантності” – 8 номінацій. З 14 травня до 20 червня відбудеться голосування за переможців цьогорічної Кінопремії. Імена переможців будуть оголошені у серпні 2024 року.