Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Музика

Тоня Матвієнко виконала свій кавер на пісню гурту “Океан Ельзи”

Заслужена артистка України, співачка Тоня Матвієнко розповіла у “Ранку Вдома”, що виходить на каналі «Дім», про свій стан після смерті матері — Ніни Матвієнко, творчість під час війни, дітей, а також виконала свій кавер на пісню “Друг” гурту “Океан Ельзи”.

Співачка зізнається, що після того, як поховала маму, вона зрозуміла, що людина може витримати все. «Я нещодавно зрозуміла, що коли я співаю, то відчуваю зв’язок з мамою. Тобто через пісню я з нею зустрічаюся на сцені. Я ніколи не думала, що так можна. Найважче співати “Квітка душа”. Зізнаюся, що я не вірю в те, що вона пішла. Таке враження, що вона поїхала на гастролі», – розказала Тоня Матвієнко.

Артистка розповіла, що мама приходить до неї у снах: «Вперше це сталося за два місяці, після того, як її не стало. Зараз мені сняться спогади дитинства. Вона не говорить там до мене, це я все згадаю. Я її не відпускаю, я навіть речі її не прибрала з кімнати. Вона мене скрізь оберігає, я тепер зрозуміла сенс слова вічність».

Сьогодні Тоня Матвієнко хоче одного – просто співати і радувати людей своїми піснями. «Повідомлення від Святослава Вакарчука я прочитала через місяць після того, як мама пішла. Він підтримав мене. Я запитала його: “Чи можна я переспіваю твою пісню “Друг”, адже мама була моїм найкращим другом”. Також вона підходить мені тембрально, у 2000-х роках це була моя улюблена пісня. Вона така дуже мелодійна, скажімо, навіть народна. Я надіюсь, що глядачам сподобається. До речі, днями в Арсена був сольний концерт в “Жовтневому”. Я її там співала. Здається, що слухачі спочатку довго не могли зрозуміти, де вже чули цю пісню», – розповіла співачка.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дім” щодня з  07:30 до 10:00, а  у суботу та неділю з 7:30 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.