Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Музика

Співачка з Івано-Франківська GEREGA презентує трек у стилі поп-рок

Бунтарка українського шоубізнесу, тинейджерка GEREGA презентує трек «незнайомі відстані». Співачка продовжує реалізовувати свій авторський талант та створювати поп-рок, який потрапляє у саме серце.

За словами GEREGA, свої пісні вона частіше за все створює в моменті під час певного переживання. З треком «незнайомі відстані» склалося саме так.

«Ця пісня про власну особистість, яку з роками переростаєш. І тобі складно позбутися того, що довгий час наповнювало тебе. Проте це слід зробити, аби відкрити для себе нові горизонти. Такий сенс я вклала безпосередньо під час запису треку. Але під час виступів особисто для мене вона отримала нове значення. Я відчула, що її можна інтерпретувати як прив’язаність до іншої людини. «Коли любиш – відпусти», наче так говорять? Тому я б узагальнила меседж пісні: «незнайомі відстані» про власні зміни в стосунках. Коли почуття ще є, але особистісні зміни говорять, що поруч не твоя людина », – відверто зазначила співачка.

Наразі співачка не планує зупинятися на своєму творчому шляху. Попереду для слухачів вона готує цікавий реліз у дуеті з топовим артистом сьогодення. Як говорить GEREGA, це буде об’єднання двох течій нової української музики. Проте поки що тримає ім’я цього артиста в секреті.

«Я обожнюю нову українську сцену. Адже останні роки наша музика наповнилася цікавими виконавцями, які не бояться експериментувати. Ера інтернету відкрила неймовірні таланти. І ось такого колегу я почула вперше в мережі і просто закохалася у його звучання. Але більше нічого не скажу. Все почуєте вже зовсім скоро», – прокоментувала GEREGA.

GEREGA у TikTok

GEREGA у Instagram