Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Арт

Мрія над містами України

24 листопада відбудеться презентація серії картин Сергія Ковальова «МРІЯ НАД МІСТАМИ УКРАЇНИ». 

Сергій Ковальов

Колекція, що буде презентована широкому загалу, налічує 12 картин, серед яких “Мрія над Києвом”, “Мрія над Севастополем”, “Мрія в Гостомелі” та інші.

Сергій Ковальов – художник та архітектор, народився 1989 року в Києві, де і продовжує свою діяльність. Художник отримав класичну художню освіту, після чого була архітектурна освіта і практика, під впливом яких і сформувалася власна унікальна техніка графічного живопису Сергія.

Картини художника знаходяться у приватних колекціях: Oscar Niemeyer (знаменитий бразильський архітектор), Jorge Mario Jauregui (відомий латиноамериканський архітектор, засновник архітектурної компанії “Atelier Metropolitano”), виставлялися в галереях Києва та Берліну.

Останнім часом художник захопився векторною графікою. В той же час Сергій побачив фото 2011 року з Мрією, що пролітала над Донецьком. Так з’явилася ідея створити серію робіт «МРІЯ НАД МІСТАМИ УКРАЇНИ», яка втілює в собі мрію про відновлення міст після бомбардувань, а також звільнення всіх окупованих територій та повернення кордонів України до стану 1991 року. Ці картини – про відновлення справедливості.

“Мрія. Донецьк”

«Мені дуже хочеться побачити відновлення України, – каже Сергій Ковальов. – Саме цю ідею я візуалізував у роботах, сподіваючись, що це наблизить всіх українців до здійснення цієї мрії».

Під час презентації буде можливість поспілкуватися з художником і дізнатися більше про роботи від самого автора, а також придбати картини, або сувеніри з зображенням картин з колекції.

Виставка робіт буде тривати з 24 листопада до 3 грудня 2023 року з 15.00 до 19.00.

Відкриття виставки відбудеться у виставковому просторі проекту War Artists Union за адресою вул. Сумська, 1. Вхід вільний.