Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Арт Музика

Гітарист Ел Ді Меола представив колекцію артробіт

Американський гітарист-віртуоз Ел Ді Меола представив свій артдебют «Electric Rendezvous» разом з арткомандою SceneFour.

“Electric Rendezvous” являє собою колекцію творів мистецтва. Вона стала можливою завдяки новому методу, який дозволяє гітаристам створювати візуальні твори за допомогою гри на грифі.

Процес створення починався з рукавички, виготовленої на замовлення, яка використовує світло для відстеження рухів рук Ела Ді Меоли на грифі. Під час виконання гітарист може створювати візуальні образи, що демонструють його фірмовий стиль, які потім переносяться на полотно. Результати виходять візуально незвичайними та концептуально унікальними.

Кожен з 5 творів мистецтва «Electric Rendezvous» випущений обмеженим тиражем. Всі вони пронумеровані та індивідуально підписані Ді Меолою і SceneFour. Кожна робота супроводжується сертифікатом автентичності.

“Цього тижня Ел підписав свою першу колекцію образотворчих робіт. Кожен твір зроблено з його гітарного виконання, і вони приголомшливі!” – повідомляється в інстаграмі музиканта.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Al Di Meola (@official_aldimeola)

І як сольний виконавець, і як учасник зіркових гуртів Return to Forever та Guitar Trio, Ел Ді Меола продав мільйони платівок, є лауреатом Ґреммі та сформував неперевершений власний стиль гітарного виконання. Він гастролював світом протягом десятиліть, виступаючи перед мільйонами. Музикант також давав концерти в Україні: у Києві та на фестивалі Leopolis Jazz Fest.