Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Музика

Cпівачка UKRAЇNKA презентувала новий сингл “Серце моє”

15 грудня відбувся реліз третього синглу співачки UKRAЇNKA – “Серце моє”.

“Пісня «Серце моє» – це як спогади, про щось, що вже пройшло. Теплі спогади, які овіяні легким сумом, але які базуються на вдячності і розумінні, що час рухатись далі. І це стосується не тільки романтичних відносин. Це стосується взагалі всього нашого життя. Будь-який етап, що закінчився, так чи інакше викликає десь глибоко в нашій душі легку тугу, за тим що вже пройшло і більше не повернеться. Але водночас це дає нових сил, щоб рухатись далі. Бо кожен фініш – це по суті старт.

Я дуже чуттєво сприймаю це життя. В мені постійно бурлить суміш дуже різних емоцій і спогадів, які я вмію з себе діставати.

Ті відчуття, які транслює пісня «Серце моє», мені здається, знайомі всім. Абсолютно кожній людині. 

Бува таке, що якийсь етап закінчується і ти ніби ще маєш ось цей післясмак всіх подій та моментів, що пережив, але є і розуміння, що вже все в минулому.  Ти, в цілому, вже знаєш КУДИ рухатись далі та ЩО робити далі, проте твоє серце ще наповнене спогадами прожитого. 

Але, не дивлячись на ці спогади, є розуміння, що прийшов час зробити той крок вперед і наповнити своє серце «новими квітами життя». 

Сторінки артистки:
Instagram

YouTube

Пісня на музичних майданчиках