Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

“1+1 Україна” та Алан Бадоєв оголосили дату телепрем’єри документального проєкту “Довга Доба”

До другої річниці повномасштабного вторгнення, 24 лютого, о 22:00 на телеканалі “1+1 Україна” відбудеться телевізійна прем’єра довгоочікуваного спільного з Аланом Бадоєвим документального проєкту “Довга Доба”.

Проєкт показує зафільмовані кадри нашого сьогодення, історію, яку вже ніхто не зможе переписати. До створення кінопроєкту долучилися 12 тис українців, які фільмували російські злочини на свої телефони, аби світ міг побачити та запам’ятати ціну, яку платить Україна. Телевізійна прем’єра продовжить благодійну місію, яку розпочнуть кінотеатральні покази проєкту: придбавши квиток у кінотеатр, глядачі зроблять донат на допомогу важкопораненим військовим. Продовжувати донатити можна буде також під час перегляду телевізійної прем’єри.

“Наша довга доба триває два роки. І знову, як і в перші дні російського нападу, ми прокидаємось від вибухів. Харків’яни, кияни та мешканці інших міст втрачають житло, багато хто чекає рідних із фронту. Українці втратили лік дням та порам року – зима, весна, літо – для багатьох все ще триває той самий лютий. Але як відомо, найтемніша пора – перед світанком. І я відчуваю, наша довга доба обов’язково закінчиться. Проте ми ніколи не повинні забути події цієї доби, дати стерти нашу історію. Саме цьому присвячений проєкт “Довга доба”, – сказав Алан Бадоєв.

Нагадаємо, 10 лютого довгоочікувана стрічка виходить в український прокат, маючи благодійну мету — допомогу важкопораненим військовим. Безкоштовні покази фільму пройдуть під слоганом “Зроби донат – Врятуй життя захисника” та відбудуться в мережі кінотеатрів Multiplex по всій Україні 10 та 11 лютого. А побачити прем’єру на телеекранах можна 24 лютого о 22:00 на телеканалі “1+1 Україна”.

Як налаштувати прийом телеканалу “1+1 Україна”