Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Враження Кіно

“Підземелля і дракони: Честь злодіїв”. Через терні – зі сміхом та чудесами

Хороша команда, де усі на своїх місцях – основний шлях до успіху. І спостерігати за її роботою – окреме задоволення. А якщо ще додати велику дозу чаклунства та гарного гумору – виходить просто фантастичне видовище!

І це все про новий екшн «Підземелля і дракони: Честь злодіїв». Фільм створений на основі гри «Dungeons and Dragons» і є захоплюючим квестом, де кожне нове завдання – складна головоломка з несподіваними рішеннями.

Яскраві персонажі вдало доповнюють один одного. “Генератор ідей” Еджин (Кріс Пайн) – милашка-трубадур, або, як його називають, “арфіст”. Його подруга-розбійниця Хольга (Мішель Родріґес) – мрія ліліпута та страшна жінка! І тут мова не про зовнішність – краще на неї не нариватися! Особливо, коли вона їсть картоплю. Є і чарівник-початківець Саймон (Джастіс Сміт), якому любов і дружба допомагають чинити справжні чудеса. І четвертий член команди – чарівна ельф-анімаґ Дорік (Софія Лілліс). Сова-ведмідь у її виконанні – просто диво! На якийсь час до них приєднується ще й надто чесний чарівник Ксенк (Реге-Жан Пейдж), який дещо плутає плани, але робить свій вагомий внесок у спільну справу.

Майже всі члени команди – авантюристи, які бажають врятувати свій світ і принагідно отримати великий куш. Що їм вдасться зробити – треба бачити! Тим більше, що і їхні противники заслуговують на окрему увагу. Хитромудрий і слизький зрадник Фордж (Г’ю Ґрант) та могутня чаклунка Софіна (Дейзі Хед) – та ще гидка парочка!

Наталія Кряж