Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Враження Кіно

“Морбіус”: На межі розумного та божевільного

Будь-яка людина з інвалідністю мріє стати просто здоровою людиною. А та, над якою ще й насміхаються – здоровою і дуже сильною людиною. Що тобі заважає спробувати реалізувати свою мрію, якщо твій IQ набагато вищий за середній? Або, скажімо прямо, – ти геній?

Пошук ліків від хвороби крові стає для Майкла Морбіуса (Джаред Лето) метою життя. Ніщо не може його зупинити, навіть сильний біль під час випробувань – мета все виправдовує. Однак неймовірний експеримент, який дає приголомшливі результати, виявляється небезпечним для оточуючих.

Фантастика, яка вкотре змушує замислитися, як намацати ту межу, за яку не можна заходити. Чи робити це добро, перетворюючи безпорадність на суперсилу, яку ти можеш контролювати, а твій найкращий друг використовує зі злом?

Усе, що стосується коміксів Marvel, фантастично геніальне. На межі божевільного та розумного. Яскраві художні зйомки. Акценти, розставлені в потрібних місцях. Гра кольору і форм. Приголомшливі спецефекти – все дуже реалістично і видовищно.

Джаред Лето гарний у будь-якому фільмі – чи то “Ангельське личко”, чи то Джокер, чи то Морбіус. Харизматичний, талановитий і просто красунчик, з обличчя якого хоч святого пиши. І ще цікавіше дивитися, як цей “святий лик” перетворюється на обличчя монстра.

На мій погляд, фільм сподобається не тільки шанувальникам Marvel. Тому що він про життя, страждання і любов. Про наукові експерименти. Про помилки і біль, який вони породжують. Цікаво та ефектно.

Наталія Кряж