Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

Фестивальні фільми – де подивитися зараз безкоштовно

На деяких платформах можна безкоштовно подивитися фільми світових кінофестивалів.

Ji.hlava (Чехія)

Чеський прем’єрний фестиваль документального кіно Ji.hlava виклав у вільний доступ свій короткометражний конкурс. До 29 жовтня його можна безкоштовно подивитися з будь-якої точки світу. А до 22 жовтня – ще й проголосувати за улюбленця. Саме глядачі та глядачки тут визначають переможців. Субтитри – англійською.

Серед представлених короткометражок є фільм про українську біженку, яка на початку війни приїхала з доньками до Чехії, але до Різдва хоче повернутися до чоловіка і батька, які залишилися на Київщині. Назва фільму – «Додому», режисер – Олексій Чубун.

Дивитися та голосувати тут.

Rio de Janeiro International Film Festival (Бразилія)

До 15 листопада також є можливість подивитися фільми Міжнародного кінофестивалю в Ріо-де-Жанейро. Фільми доступні у безкоштовному онлайні мовою оригіналу з англійськими субтитрами. Міжнародний кінофестиваль у Ріо-де-Жанейро щороку презентує понад 300 фільмів з усього світу з акцентом на новітні бразильські та латиноамериканські виробництва. Бразильські фільми – це серце Фестивалю в Ріо та найкраща щорічна глобальна виставка сучасного бразильського кіно.

Дивитися тут.