Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Музика

Вже зовсім скоро – премʼєра нового талант-шоу! Як отримати шанс заспівати з улюбленими артистами

Вже зовсім скоро на Новому каналі відбудеться премʼєра талант-шоу «Неймовірні дуети», в якому найкращі виконавці зможуть виступити з улюбленцем мільйонів на великій сцені.

Kola, MONATIK і гурт TVORCHI вже обрали талановитих аматорів, з ким заспівають дуетом.

Тепер розкриваємо імʼя ще одного артиста, який стане тренером у «Неймовірних дуетах». І це MÉLOVIN! Маючи величезний досвід у кастингах, він поділився секретами успішного проходження відборів. А ще розповів, на які якості та скіли учасників насамперед звертатиме увагу.

– Я хочу артистичного північного сяйва, коли дивишся на виконавця або виконавицю і розумієш: це саме те, що треба. У такі моменти щелепа відпадає, і лише одне спадає на думку: «Переді мною майбутня зірка сцени!».

– Мрію побачити артиста чи артистку. Можливо, ще зовсім недосвідченого, що є логічним. Але справжнього артиста завжди видно глядачеві. Його видає подача, вокал, музичне ДНК.

MÉLOVIN виокремив три найголовніші поради, які б він дав початківцям перед кастингом. Серед них – наполегливо працювати над собою, бути відкритим і не боятися перших у житті «ні».

– Варто сприймати відмову як можливість стати краще. Ще з важливого: потрібно бути в контексті мрії. Усвідомте, що лише той, хто любить скелелазіння, буде на вершині. А якщо ви мрієте лише стояти на горі, то вже програли, навіть не почавши, – зазначив зірковий наставник.

Заповнюй анкету та отримай шанс заспівати з улюбленими артистами!