Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

“Жіночий лікар. Нове життя” – нові обличчя. Перші подробиці зі знімального майданчика

“1+1 Україна” спільно з FILM.UA Group працюють над продовженням одного з найпопулярніших серіалів про медиків. Премʼєру можна буде побачити вже на початку нового телесезону на каналі “1+1 Україна”.

До своїх ролей повернуться Андрій Ісаєнко, Тарас Цимбалюк, Олексій Нагрудний, Олександра Люта, Слава Красовська, Олександра Епштейн, Ніна Набока, Анатолій Тихомиров, Ярослав Шахторін. Крім того, у другому сезоні на глядачів чекають і нові герої. В ефірі “Сніданку з 1+1” розповіли, хто з українських акторок доєднався до касту улюбленого медичного серіалу українців.

До лікарні прийде нова лікарка УЗД – Оксана Кондратюк. Її зіграє  українська акторка театру та кіно Надія Левченко. Незважаючи на те, що у фільмографії акторки вже є медичний серіал, Надія хвилювалась, як проходитимуть зйомки з новонародженими.

Як зізналась акторка в інтервʼю для “Сніданку з 1+1”, що саме на знімальному майданчику “Жіночого лікаря. Нове життя”  отримала перший досвід роботи з такими маленькими акторами. І досі переживає, щоб правильно взяти немовля та не зачепити.

«Я сама мама, але сину 21 рік і я вже забула, як це. Вже цей страх минає”, – поділилась Надія.

Щоб краще зіграти лікарку, акторка додатково вивчає медичну літературу.

“В мене з’явилося багато медичної літератури вдома. Я, по-перше, коли мамою стала, почала цікавитись медициною, а коли ще й почала зніматись, я хотіла розуміти, про що я говорю», – поділилась акторка.

Надія Левченко розповіла, що наразі живе на два міста. Між зйомками встигає грати в театрі Івано-Франківська. Каже, що такий ритм для неї вже звичний.

“Останні 10 років я так і живу. В мене є особистий рекорд: 21 ніч в потязі підряд… У Франківську театр розвивається, я там успішно працюю вже 15 років і це не заважає мені зніматися і в серіалах, і в фільмах в Києві. Для цього не треба змінювати місто”, – зазначила акторка.

Премʼєру серіалу “Жіночий лікар. Нове життя” можна буде побачити вже на початку нового телесезону на “1+1 Україна”.