Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Музика

«Життя лише одне, і просто треба жити»: Аліна Копилова презентує пісню «ERROR»

Яскрава і харизматична співачка Аліна Копилова презентує свій другий авторський трек «ERROR». Новий сингл про просте та зрозуміле кожному з нас, але передано не просто словами, а через призму музики. Аліна Копилова разом з премʼєрою треку презентує і візуалізацію у вигляді яскравої відео роботи, де слухачі зможуть знайти безліч пасхалок.

«Знай, життя лише одне. І просто треба жити…» – це те, про що ми маємо памʼятати завжди, адже ми живемо в часи, коли «ранок в тиші» може бути, на жаль, останнім. Тому живіть так, як хочеться ВАМ!», – Аліна Копилова про новий трек.

На створення синглу «Error» співачку надихнула цитата: «Ризик – це своєрідна фортуна життя, але в цьому і є свій азарт невідомості», яка є її авторською. Аліна Копилова запевняє, що «ERROR» – це цінність жити тут і зараз, не забувати про власні бажання та мрії, а головне – про важливість йти тим шляхом, який обирає ваше серце.

«Так і народився один із рядків у пісні: “Життя лише одне і просто треба жити…”. Страх – це збій системи, тобто помилка «error», яка заважає нам змінювати своє життя і світ навколо. “Але в душі любов здійме палкий фурор, розвіє твій error, error” – це про двох людей, які все розуміють бездоганно. Їх тільки двоє, але серце в них одне», – ділиться Аліна Копилова.

Разом з синглом співачка презентує новий кліп. У відео роботі Аліна Копилова заклала кілька пасхалок, які акцентують увагу на глибинність візуалізації, а яскрава картинка лише чіпляє увагу глядачів.

«Телевізор з дзеркалом в відеороботі. Коли ми дивимось на себе в дзеркало і говоримо самі з собою, ми можемо віднайти багато відповідей на запитання, які нас хвилюють, ніхто не знає нас краще, ніж ми самі. Коробки – це символ того, що з простих речей можна зробити щось красиве. Така велика кількість коробок, це наче багато людей, які у вашому оточені завжди будуть чимось незадоволені і будуть будувати внутрішній барʼєр, навіюючи канони сьогодення. Але завжди знайдеться маленьке «віконечко», яке дасть вам шанс йти далі і почути себе», – Аліна Копилова ділиться про кліп.

Слухайте нову пісню Аліни Копилової «ERROR» на всіх музичних платформах та переглядайте кліп на офіційному YouTube-каналі виконавиці!