Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Музика

Відверта музична сповідь “Розкажу” від співачки Tayna Rits

Співачка Tayna Rits презентувала нову пісню “Розкажу”, яка є відвертою сповіддю та новим етапом розкриття її особистості.

Цікаве поєднання сучасного етно та попмузики у пісні “Розкажу” гарно підкреслює головну ідею пісні – прояв внутрішньої сили духу та віри в себе.

Tayna Rits розповідає про труднощі та випробування, з якими боролася, і про мрії, заради яких прагнула пройти цей нелегкий шлях. Щиро створюючи пісні, вона хоче, щоб слухачі відчували її енергетику та знаходили зцілення та підтримку через музику.

У кожному рядку Tayna Rits ділиться своїми думками, переживаннями та внутрішньою трансформацією. Пісня “Розкажу” – як емоційне зізнання, що охоплює усі барви життєвого шляху співачки.

“Це пісня про зізнання усього того, що було в моєму житті, через які складнощі, уроки, випробування мені доводилося проходити, і продовжую проходити. Це про ті почуття, які всі ці роки я тримала у собі, а зараз я відкриваюся. У мене більше немає страху відкритися людям, і своїм прикладом я надихаю інших людей відкриватися, і вони стають щасливими. А для мене головне, щоб світ навколо мене був таким же відкритим і щасливим, як те, що я проживаю і відчуваю”,– відверто ділиться співачка.

Натхненням до створення пісні стала випадкова зустріч Tayna Rits з людиною, що вислухала її сповідь, коли вона була переселенцем в Норвегії. Вони говорили до світанку, і після довгого одкровення артистка відчула полегшення. Та бувши натхненною глибокими емоціями, Tayna взялася за написання пісні “Розкажу”.

“Коли я написала цю пісню і вперше заспівала її наживо, я відчула полегшення. Через цю пісню я відверто висловила свої почуття і зізналася в тих діях, які робила у своєму житті та через які мені доводилося проходити”.

Співачка активно поєднує свою творчу кар’єру з тілесно-голосовою терапією, де використовує свій голос для зцілення та розслаблення людей. Tayna Rits займається організацією культурних івентів з метою об’єднання людей за допомогою музики.

Tayna Rits має амбітні плани щодо створення свого місця сили! Це відкриття Духовно-реабілітаційного центру з ухилом на саморозвиток та внутрішнє зцілення та заснування Академії розвитку для навчання талановитих особистостей. Також Tayna Rits планує створити екопоселення, де люди, разом з тваринами будуть мати можливість спільно існувати в гармонії.

Послухати пісню “Розкажу” можна на всіх стрімінгових платформах.

Інстаграм артистки Tayna Rits