Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

Денисенко, Цимбалюк та Хижняк: у Львові закінчились зйомки української комедії

Завершилися зйомки української авантюрно-романтичної комедії «Коли ти вийдеш заміж?» 

«Ми використали у фільмі тригери, зрозумілі в усіх країнах світу: пригоди, романтику, морське узбережжя та світове мистецтво. А також обʼєднали українських кінозірок та європейських акторів в одному фільмі. І це головні  критерії майбутнього світового успіху нашого фільму», – розповідає режисер Олексій Комаровський.


Нині знімальний процес в Україні та Хорватії вже завершено. У картині взяли участь справжні зірки українського кіно: Тарас Цимбалюк, Антоніна Хижняк, а також нове ім’я українського кінематографа Павло Текучев. А також хорватські зірки: актор Домагой Янкович та співачка Лідія Бачіч. Головну роль зіграла Наталка Денисенко. Вона поділилася своїми враженнями: «У нашому фільмі «Коли ти вийдеш заміж?» я відчула, наскільки українські актори гармонійно і професійно вписуються у міжнародний ринок. Ми чудово співпрацювали з європейськими акторами, я відчула, що для нас стерлися кордони,  відчула, як позбуваюся комплексу меншовартості, адже довгі роки ми, українські актори, змушені були грати епізодичні та другорядні ролі. А тепер цей фільм – це  справжній ривок на міжнародний рівень і це надихає створювати ще більше українських міжнародних фільмів».

Стрічка «Коли ти вийдеш заміж?» розповідає історію молодої дівчини, яка несподівано опиняється в центрі захопливої закордонної авантюри, пов’язаної з мистецтвом. Фільм занурить глядача у вир позитивних емоцій, кохання та незабутніх мистецьких пригод.

Головна героїня, намагаючись розібратися зі своїми почуттями та зберегти кохання, проходить через низку веселих і напружених пригод. Її подорож сповнена несподіваних поворотів, кумедних ситуацій і романтичних моментів. Це робить фільм легким, цікавим, смішним і по-особливому незабутнім для глядача.

«Українська команда гідно проявила себе в міжнародній копродукції фільму, маємо переконання, що це стане основою  для успішної міжнародної дистрибуції фільму», – ділиться генеральний продюсер картини Андрій Ногін.

«Коли ти вийдеш заміж?» – вже зовсім скоро в усіх кінотеатрах України та країнах Європи.

Виробництво українських кінокомпаній FFILMS та IDEAFILMS у партнерстві з UCH, Словаччина, Cinevilla Studio Latvia, MissArt, Хорватія.

Офіційний партнер фільму — 1+1 Media.
Офіційний прокатник в Україні — B&H Film Distribution.
Фільм реалізується винятково коштом приватних інвестицій.