Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Арт

Як взяти участь у виставці, що відбудеться до Дня Незалежності України

Розпочався п’ятий етап арт-марафону «ПОКОЛІННЯ ВІЙНИ», який триває рік – з грудня 2023 р. по грудень 2024 р. У Центральному парку культури і відпочинку м. Києва біля Арки Свободи українського народу (Володимирський узвіз, 2) можна побачити 99 робіт митців з України, США, Греції, Італії, Румунії та Північної Македонії.

Виставка складається з робіт художників різного віку – від дітей до літніх людей – переможців VIII Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ.UA. Проєкт є частиною масштабного Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ.UA.WAR, організованому Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM, промоушн і продакшн компанією STUDIORAR за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства закордонних справ України і Київської міської влади.

Фестиваль почався в перші дні повномасштабного вторгнення і планується проводитися до кінця війни. Нині, під час підступної агресії росії проти України, міжнародна згуртованість та взаємодія у всіх сферах, у тому числі й у культурній, особливо важлива. Проведення виставки робіт Переможців з різних країн в серці Києва демонструє світу, що навіть у важкі часи столиця України є центром міжнародної культури. Після експозиції Києві роботи арт-марафону мандрують світом, вже були проведені виставки в Польщі, Греції, Північній Македонії, Болгарії, Японії, Малайзії, Пакистані. Організація проєктів за кордоном постійно триває, адже роботи арт-марафону «ПОКОЛІННЯ ВІЙНИ» виступають дієвим інструментом культурної дипломатії, розповсюджуючи правду про війну через мистецтво, впливаючи на формування громадської думки у різних країнах щодо війни в Україні та проблемах, пов’язаних з нею, які поширюються на весь світ.

Виставку можна побачити просто неба 24/ (окрім комендантської години) до 20 серпня.

Як взяти участь в наступній виставці, що відбудеться до Дня Незалежності України

Фото: Олег Сошко