Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Враження Образ

Маестро моди Вікторія Гресь: Тренди від маркетологів – шлях в нікуди

У своєму телеграмі майстриня вишуканого одягу Вікторія Гресь поділилася міркуваннями на тему «Що б було, якщо б мода зникла?»

Я вважаю, що ми б втратили можливість самовираження. Всі коти та кішки стали б однаково сірими та наше життя стало б виглядати набагато сумніше.

Ми б втратили “мову” на якій ми вже розповідаємо про себе, навіть коли ще не встигли відкрити рота. Адже по зовнішньому вигляду людини можна багато зрозуміти і сказати про себе, не вимовляючи жодного слова.

Ми б втратили естетику буденності і насолоду від взаємодії з таким видом мистецтва, як “мода”! Бо насправді моди в нашому житті набагато більше, ніж здається на перший погляд. Це не тільки зовнішня оболонка, це відображення внутрішніх процесів, як однієї людини так і прошарків соціуму взагалі. З модних тенденцій можна зробити багато цікавих висновків про життя цілих поколінь.

Ми б втратили цілий напрямок мистецтва та поле для творчості багатьох людей: як митців, так і споживачів модної індустрії.

Але також ми б позбавились однієї з найбільш забруднюючих середовище галузей промисловості – текстильного виробництва та великої частини витрат з сімейного бюджету…

Тому бути чи не бути моді в вашому житті вирішує кожен окремо.
Але від себе зауважу, що впроваджувати моду в своє життя можна по різному.
Мені подобається таке поєднання: нішева мода, особистий стиль, розумне споживання.
А: глобальна мода, тренди від маркетологів – взагалі не моя історія і шлях в нікуди, це моя така думка.

А яка ваша?
З повагою, Gres