Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Враження Кіно

Ксенія Мішина: Красива та успішна – чому одна?

Українська акторка Ксенія Мішина у своєму телеграмі відповіла на запитання, яке їй часто ставлять шанувальники:

“Мені тут іноді пишуть: «Якщо ти така красива та успішна, то чому одна?»

Вважаю, що це одна з найдурніших ілюзій, нав’язаних суспільству. Вже достатньо примітивно вважати, що жінка прагне краси та особистої вишуканості для того, щоб її вибрали. І іноді в голові не вкладається, що щодня проживаючи насичено і усвідомлено життя, заробляючи гроші, збагачуючи та розвиваючи себе, я повинна перекладати на когось відповідальність за свій сімейний стан.

Невже досі хтось думає, що безглуздий в моменті поряд член може ощасливити ваше жіноче існування?

Розберемося що таке щастя? З погляду біології відчуття щастя визначається не зовнішніми параметрами, а складною системою нейромедіаторів: серотоніном, дофаміном та кситоцином.
Якщо ж розглянути інший бік, то щастя-це особливий сенс-ілюзія, яка огортає життя людини. Тобто це суб’єктивне бачення свого світу. І свої параметри класних настроїв.

Виходить:

Якщо щастя полягає у приємних відчуттях зсередини, потрібно вивчити свою біохімію. Якщо щастя ґрунтується на відчутті свідомості життя, то треба розумніше себе обманювати. Третього не дано?

Пропоную встановити та записати на підкорку: жінка – самостійна одиниця. Вона сама вибирає з ким і коли будувати стосунки. Які? Вона також визначає. Це може бути просто секс, це може бути глибше. І подібні умови самовизначення не роблять її неповноцінною, самотньою чи нещасною.

А якщо ви чогось не бачите, це не означає, що цього нема”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kseniia Mishyna 🇺🇦 (@misha.k.ua)