Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

Віктор Скуратовський представив фільм про сильних українських жінок «Жінка. Сучасність»

Днями в кінотеатрі OSKAR ТРЦ Гулівер відбулась прем’єра фільму Віктора Скуратовського «Жінка. Сучасність».

Стрічка розповідає про жінок, які роблять вагомий внесок в розвиток України у найскладніший період історії. Кожна героїня фільму — унікальна, смілива та сильна жінка, яка розповідає про кохання, родину, духовність, втрати та досягнення. Фільм викликає відчуття гордості та неймовірні емоції, які не залишають нікого байдужим.

Над стрічкою працювала команда Skin film production.

Авторка проєкту Наталья Крикун, авторка музики – Ольга Бажана, яка написала неймовірно чуттєву музику для кожної героїні стрічки.

Окрім розкриття історїї українських жінок, фільм несе й благодійні цілі. Всі гроші, зібрані від проєкту, підуть на навчальні гранти, мотиваційні та психологічні програми для жінок, що втратили роботу серед переселенців з регіонів поблизу бойових дій.

У фільмі знялись: Альона Чернюк, Ірина Бондарєва, Ольга Старовойт, Лілія Олійник, Марина Аристова, Макаров Ольга (Хомусько), Анна Павлова, Bazhana, Kropiva, Лена Чудо, Cвітлана, Людмила Хорунжа.

Офіційна премʼєра фільму відбудеться на благодійному заході від Фонду “Мамине серце” і “Твій вихід у світ” 18-го січня в Arena City, Doppelgänger.