Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Враження Кіно

Цікаві фільми про мистецтво. Рекомендації від PinchukArtCentre

PinchukArtCentre зібрав добірку нетривіальних стрічок про митців, мисткинь та сучасне мистецтво.

«Вихід через сувенірну крамницю»

Режисер: Бенксі, 2010 р.

Документальний фільм, режисером якого виступив сам легендарний Бенксі, розповідає історію Тьєррі, французького емігранта в Лос-Анджелесі та його шлях до стріт-арту.

«Квадрат»

Режисер: Рубен Естлунд, 2017 р.

Історія куратора одного з найбільших шведських музеїв. Фільм занурює у життя культурної еліти сучасного мистецтва, плавно перетворюючись у сатиричну комедію.

«Нескінченність за Флоріаном»

Режисер: Олексій Радинський, 2022 р.

Це дебютний документальний фільм режисера, що розповідає про непересічного українського архітектора та художника Флоріана Юр’єва, автора «Літаючої тарілки» (будинку Українського інституту науково-технічної та економічної інформації МОН України) та інших знакових для України робіт.

«Кусама: Нескінченні світи»

Режисер:  Хезер Ленц, 2018 р.

Документальна картина про життя і творчість сучасної художниці Яйої Кусама. Потаємні історії та спогади художниці переплітаються з архівними зйомками минулого століття.

«Фінальний портрет»

Режисер: Стенлі Туччі, 2017 р.

Біографічна драма «Фінальний портрет» познайомить глядачів зі швейцарським художником та скульптором Альберто Джакометті. Фільм про життя та творчість, талант і азарт генія, що пообіцяв намалювати кращий останній портрет, який не зможуть повторити заморські художники.