Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

“Ціна втечі”- розповіді акторів серіалу

Вже сьогодні, 19 лютого о 20:30 на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра серіалу “Ціна втечі”.  Це історія про дівчину Марту, яка готова подолати будь-які труднощі, щоб знайти свій шлях, а також дізнатись правду про справжніх батьків.

Серіал став майданчиком для молодих українських акторів, які виконали головні ролі – Анни Іванової, Дарʼї Плендер, Анастасії Нестеренко. Крім того, для досвідчених акторів –  “Ціна втечі” стала можливістю займатись улюбленою справою після початку повномасштабного вторгнення.

Молода акторка Анна Іванова, яка зіграла головну героїню Марту, знімається в кіно з дитинства. З 2014 року відмовлялась від пропозиції працювати в росії. В її фільмографії  вже є україно-польський фільм “Я працюю на цвинатрі”, а серіал “Ціна втечі”  на каналі “1+1 Україна” став для неї одним з перших, де вона зіграла головну роль. Акторка мріє про розвиток українського кінематографа.

“Я обрала шлях не просто критикувати, а намагатися щось змінити. Бачу прагнення до цього і серед знайомих, які також працюють з кіно. Ми хочемо приносити щось нове в цю сферу. Кіно безпосередньо впливає на наше суспільство. Це величезний інструмент, щоб змінювати думки людей. Якщо наш продукт буде якісним, спрямованим на правильні меседжі та судження, то ми зможемо покращувати суспільство загалом. Це основна функція кіно, яку хочу застосувати у своїх майбутніх фільмах”, – зазначила Анна Іванова в інтервʼю для 1+1.

Як зізнався Олександр Третьяченко, який зіграв роль дідуся головної героїні, з початком повномасштабного вторгнення він і не думав, що колись повернеться у професію. Але зараз він хоче бути частиною розвитку нового етапу українського кіно та серіального виробництва. Адже ще багато років тому він обрав бути частиною українського театру та кіно. Про відмову будувати карʼєру в росії Олександр Третьяченко розповів в ексклюзивному інтервʼю 1+1.  Ця історія трапилась в 80-х роках. Третьяченка, який тільки закінчував КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого, запросили на прослуховування в театр імені Табакова.

“Мій однокласник підпрацьовував у московському театрі та товаришував з Табаковим, якому тоді потрібен був актор на роль. Друг мене йому і порекомендував. На моєму прослуховуванні був не сам Табаков, а інший викладач. Він сказав: “Одразу відчувається цей хохляцький акцент”, – розповів актор.

Тоді ж актор зустрів київського режисера Віталія Семенцова, який запропонував головну роль в одній зі своїх вистав. Пропозиція Віталія зацікавила Олександра більше, ніж можливість грати в театрі Табакова.

“Вирішив, що краще залишуся тут, де не відчуватиму цього зверхнього ставлення. Ми за два тижні поставили виставу, яку показували в Жовтневому палаці у голубій залі — це був тріумф”, – поділився спогадами актор.

Наразі фільмографія Олександра Третьяченка  налічує близько 45 ролей,  актор  грає в театрі. А також займається розвитком свого благодійного фонду та допомогає ЗСУ.

Не пропустіть премʼєру серіалу “Ціна втечі” 19 лютого о 20:30 на “1+1 Україна”.