Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Враження Образ

Експерименти Шири Барзилай, які дозволили їй здійснити мрію

Шира Барзилай (Shira Barzilay), як і багато сучасних дівчат, мріяла стати не стюардесою, не космонавтом і навіть не кінозіркою, а дизайнером одягу. Вона навіть здобула відповідну освіту. Але випускниця Shenkar College of Engineering and Design вирішила реалізовувати свої таланти на іншій ниві.

Насамперед тому, що вона не мала коштів для розвитку власного модного бренду, а головне – вона не мала продуктивної дебютної ідеї. Раціональна ізраїльтянка сконцентрувалася на кар’єрі в модній ілюстрації, що було не так далеко від професії її мрії та давало величезний простір для творчості.

Уродженка Тель-Авіву, звичайно ж, не обмежувалася у своїй роботі лише поставленими завданнями, а малювала скрізь. Тобто буквально не тільки вдома і на роботі, а й на серветках у ресторані, на запотілому склі в машині, на рекламних буклетах, на сторінках глянцевих журналів.

Малюнки на фотографіях подобалися не лише ілюстраторці, а і її близьким. Креативна ізраїльтянка начебто не доповнювала зображення, а виявляла його невидимий зміст.

Одного разу подруга – дизайнер інтер’єрів попросила Ширу “доповнити” кілька фотографій для проєкту інтер’єру творчого офісу. Принти, які подруги запропонували замовнику, захопили його, а Ширу Барзилай навели на думку створити інтернет-магазин своїх ілюстрацій.

Згодом з’явилася нова ідея: якщо можна малювати на фотографіях, то чому б не малювати на одязі?! Для початку, на своєму. І знову її експерименти привернули увагу оточующих. А фотографії та ескізи в Instagram – нових надихаючих дописувачів.

Зараз у її профілі @koketit (таким ніком користується Shira Barzilay) півмільйона дописувачів, дизайнерка створює свій одяг і реалізувала свою мрію.

Інвестувавши у бізнес виключно свій талант та працьовитість! У наш час і таке можливе:) Хай би скоріше він став мирним, і в Ізраїлі, і в Україні!

Gerda Griffon