Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Арт

Вже скоро! Український рай – вхід вільний!

31 травня у PinchukArtCentre в межах проєкту PAC UA відкриється виставка Ukrainian Paradise (Український рай). Експозиція збирає та осмислює ключові образи, лозунги та символи, що ідеалізуються в українському суспільстві зараз.

Український рай не дуже гостинний: це символічно і матеріально перевантажений простір, в якому зброя та смерть хаотично перетинаються з комічними зображеннями Пса Патрона та оптимістичними лозунгами на кшталт «Доброго вечора, ми з України».

Ukrainian Paradise – це також штаб, де стихійна популярна культура зі своїми героями та символами співіснує з практичними речами та прагматичними ідеями, що слугують вимогам війни. Всі вони стали сакральними в Українському раю, проте тут немає нічого постійного.

Виставка пропонує придивитися до цієї неоднорідної колекції, що відображає Український рай зараз. Водночас вона провокує відповісти на питання: хто і що опиняться в майбутньому Українському раю?

У проєкті беруть участь художники та художниці: Ксенія Гнилицька, Євген Коршунов, Андрій Рачинський, Максим Ходак, Аліна Якубенко та Kinder Album.
Кураторка: Оксана Чорноброва

Виставка триватиме до 14 липня, а вхід та екскурсії – безкоштовні