Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Образ

Балони, білизна та вершкове масло: поради від Andre Tan

Український модельєр Andre Tan у своїх соцмережах дає рекомендації модницям на літо.

“Літо вже зовсім близько, тому час готувати гардероб до спекотних днів! І я вам у цьому допоможу авжеж. Які ж кольори та фасони будуть актуальними влітку 2024?

1. Колір вершкового масла

Епоха яскраво-червоного повільно, але вірно підходить до кінця. Цього літа на піку популярності буде ніжний і сонячний жовтий. Колір вершкового масла просто must-have у вашому гардеробі!

2. Летючі тканини

Легка і повітряна – ось основа літнього гардеробу 2024 року! Блузки, сукні, спідниці та костюми з таких тканин пастельних відтінків подарують вам відчуття комфорту та підкреслять вашу жіночність.

3. Білизняний стиль

Романтичні сукні-комбінації, елегантні топи-бюстьє, мереживні деталі, шовкові накидки, та навіть напівпрозорі бра – все це буде в моді цього літа. Але не забудьте про баланс! Поєднуйте чуттєві речі з більш стриманими елементами, наприклад, з об’ємними піджаками, класичними брюками або грубими черевиками.

4.Спідниці-балони

Не встигли придбати цю модель минулого сезону, а так хочеться? Не переймайтеся! Спідниці-балони все ще в тренді! Їх можна носити з чим завгодно, але найкраще поєднувати з грубим верхом, щоб створити цікавий контраст.

5. Флористика

Квіти, квіти і ще раз квіти! Обожнюю їх!
І цього сезону це не тільки про квітковий принт, а й 3-D квіти та аксесуари у формі квітів. Тобто цього літа буде в тренді такий квітковий mood у всьому його різноманітті, щоб кожна розквітла”.