Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

Українська короткометражна комедія отримала нагороду на фестивалі European Short Awards

Український фільм “Вітя” отримав нагороду на фестивалі European Short Awards – повідомляє Українська кіноакадемія.

Український короткометражний фільм “Вітя” режисера Максима Сусіди став переможцем у номінації “Східноєвропейське короткометражне кіно”.

“Вітя” – фільм, створений студентами Української Кіношколи. У 2023 році він став найкращою дипломною роботою в кіношколі та отримав пропозицію від медіагрупи FILM.UA на фестивальну дистрибуцію. За сюжетом стрічки, 24-річний психолог-початківець працює на СТО в провінційному містечку. Він мріє допомагати людям, але оточуючі не вірять в психологію. Вітя намагається достукатися до містянин та знайти собі клієнтів.

Продюсерки фільму – Альона Тимошенко і Ярина Фостяк. Автор ідеї та режисер – Максим Сусіда. Оператор-постановник – Олексій Нікулін. Сценарій – Катерина Холоденко. Звук – Артем Навроцький. Головні ролі у фільмі виконали Віктор Дуфинець, Тетяна Тузова, Вікторія Новікова, Сергій Солопай, Олексій Бєлов, Павло Кочубей та інші.

“Фільм “Вітя” – студентський фільм, створений талановитими кінематографістами-початківцями з величезним потенціалом”, – говорить директорка Української Кіношколи Альона Тимошенко. – “Як дипломна робота, торік цей фільм отримав у Кіношколі відзнаки за найкращий сценарій, режисуру, чоловічу роль. Цьогорічний успіх фільму на європейському кінофестивалі – це велике досягнення студентів Кіношколи, яким ми дуже пишаємось”.

Наразі фільм “Вітя” є учасником національного короткометражного конкурсу українського кінофестивалю “Миколайчук OPEN”, який стартує в Чернівцях 15 червня.