Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

Режисерка сериалу «Звʼязок» розповіла про зйомки під час війни

Скетчком Нового каналу знімали понад два місяці.

Проводити кастинг у підвалі, організовувати зйомки за містом і тримати пальці схрещеними, аби не було повітряної тривоги й обстрілів під час змін – це реалії українських акторів і знімальних груп. І хоч зараз фільмувати в Україні складно, але можливо – завдяки ЗСУ! «Звʼязок» став одним з небагатьох проектів, створених під час великої війни. А постпродакшн серіалу йшов паралельно зі зйомками: все заради того, аби скетчком вчасно вийшов в ефірі Нового каналу. І глядачі можуть трошечки відволіктися під час перегляду «Звʼязку». Режисерка Міла Погребиська розповіла, як це – знімати під час війни.

– Зйомки «Звʼязку» не доводилося переносити. Навіть після важких ночей, коли було страшно й гучно. Серіал почали знімати в травні, тоді ворог дуже часто обстрілював нашу столицю. Тож перед зміною ми пили енергетики чи каву, аби хоч якось прокинутися, – пригадує Міла Погребиська. – Скажу відверто: росіянам не вдалося нас зламати. Ми, навпаки, підіймали собі настрій, сміялися, готували каву одне одному, виходили на вулицю подихати й пострибати (усміхається). Робили все, щоб зібратися, займатися улюбленою справою і не зупинятися.

Режисерка скетчкому Нового каналу максимально підтримувала колег.

– З огляду на те, що в нас була дуже велика кількість матеріалу, і ми мали за день зняти багато сцен, зі сценарієм мені допомагала Марина (редакторка серіалу – прим. ред.). Це потрібно було, щоб не втратити якісь речення або не забути про якусь репліку. Я ж зі свого боку допомагала по акторській частині (усміхається). Час від часу підходила до акторів і казала: «Ти ось тут забув відіграти жарт, а тут по очах видно, що спиш. Прокидайся, будь ласка». Просила принести їм водички або кави, – каже Міла. – Я стала енерджайзером на знімальному майданчику: постійно жартувала, розповідала якісь історії, щоб посміятися. Бо коли є сміх, то сум йде геть! До того ж, «Звʼязок» належить до комедійного жанру й має позитивний сценарій, який навіть коли читаєш, вже смієшся. А каст серіалу просто неперевершений! Робота над «Звʼязком» справді була в кайф.

Скетчком «Зв’язок» – з понеділка по четвер о 18:00 на Новому каналі. А якщо пропустили, то шукайте серіал на сайті та YouTubeканалі Нового.

Довідка:

«Зв’язок» – це багатосерійна комедія, яку на замовлення Нового каналу зняв Starlight Production. У кожній серії ви стежитимете за історіями чотирьох сімей з різних куточків України, які розділила війна. Хтось із чоловіків пішов у тероборону, хтось із жінок забрав дітей і виїхав за кордон. Герої скетчкому весь час спілкуються одне з одним по відеозв’язку. В серіалі ви побачите своїх улюблених акторів – Тараса Цимбалюка, Римму Зюбіну, Віктора Андрієнка, Антоніну Хижняк, Сашу Сугака, Наталку Денисенко, Рому Міщерякова, Антоніну Хижняк, Діму Вівчарюка та багатьох інших!