Імпровізатор

Культура: новини, враження, інтерв'ю

* Новини Кіно

Прем’єра мелодраматичного серіалу «Поклик кохання»

Цієї суботи, 20 квітня о 19:30, на каналі «Дім» відбудується прем’єра мелодраматичного серіалу «Поклик кохання». 4-серійна картина стала переможцем мистецького конкурсу на виробництво серіалів та фільмів сучасної тематики, який провело ДП “МПІУ” у 2023 році.

Перше кохання Ані і Андрія, які разом навчалися у школі невеличкого селища міського типу, раптово обривається через безглузде непорозуміння. Шляхи закоханих розходяться. Андрій стає кадровим військовим, бере участь у боях на Сході України. Аня їде до столиці, щоб будувати тут кар’єру та особисте життя. Велика війна змінює життя головних героїв рішуче і безповоротно. Андрій отримує важке поранення, майже втрачає зір і повертається до рідного селища, де живе його син. У будинок Анни та Олексія потрапляє ракета. Чоловік гине. Анна їде на батьківщину, щоб якось оговтатись, і  зустрічається зі своїм першим коханням.

«Поклик кохання» став для нашої команди викликом, адже мелодраматичну історію потрібно було розвивати у військовій ситуації. Це кіно про сьогоднішній день. І для нас було важливо зіграти військового так, щоб не образити почуття жодного ветерана, жодного військового, які повертаються з фронту додому з важкими пораненнями, знайти потрібну тональність. Сподіваюсь, ми з цим упорались», – розповів режисер картини Олександр Кирієнко.

Проєкт «Поклик кохання» (робоча назва «Паром») став одним з переможців мистецького конкурсу на виробництво серіалів та фільмів сучасної тематики, який відбувся в 2023 році. Виробництво ТОВ “ФІЛЬМСТРІМ” на замовлення державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” (ДП “МПІУ”).

У ролях: Зоряна Марченко, Сергій Стрельников, Ольга Атанасова-Лук`яненко, Костянтин Октябрський, Катерина Вишнева, Ірина Ткаченко, Олександр Форманчук, Сергій Кисіль, Поліна Носихіна, Ілля Шульга, Григорій Наумов, Тетяна Чухен, Дар’я Каташинська

Режисер-постановник: Олександр Кирієнко

Сценарій: Андрій Бабік, Наталія Дідківська

Оператор-поставник: Дмитро Кіптілий

Художники-постановники: Вікторія Дорошенко, Діана Тодоратьєва

Продюсери: Віталій Сіренко, Вадим Жук